Magazynier / Operator wózka widłowego - Magazyn wyrobów gotowych

2x3 S.A.

73-231 Krzęcin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@2×3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Magazynier / Operator wózka widłowego

Obsługa przyjęć do magazynu wyrobów gotowych
Zabezpieczenie towaru do wysyłki
Obsługa wydań (kompletacje) z magazynu wyrobów gotowych
Załadunek i rozładunek samochodów
Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie
Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania

Umiejętność pracy zespołowej
Rzetelności, sumienności
Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Chęć rozwoju i nauki w nowym miejscu pracy(magazyn)

Prezentacja firmy

Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka