Magazynier/ operator wózka widłowego bez doświadczenia! - Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, lidera wśród firm logistycznych, osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy/ operator wózka widłowego
nr ref.: MW/OWW/07/2014

Opis stanowiska pracy:
- obsługa wózka widłowego,
- prace magazynowe,
- pomoc przy załadunkach/ rozładunkach,
- kontrola jakości zamówień,
- uzupełnianie towarów.

Wymagania:
- gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres
- chęć do pracy i dyspozycyjność również w nadgodzinach,
- książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych (możliwość jej wyrobienia w trakcie zatrudnienia),
- nie wymagamy doświadczenia!!
- gotowość do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy- wg grafiku.

Oferujemy:
- pracę na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia,
- stałe wynagrodzenie miesięczne + premie,
- pracę w renomowanej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.