Magazynier - operator wózka /Nocna zmiana/ Zbrudzewo k. Śremu

Gi Group Sp. z o.o.

Zbrudzewo, Śrem, wielkopolskie

Miejsce pracy: Zbrudzewo, Śrem

Zadania:

  • przyjmowanie towaru na magazyn
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • rozdysponowanie towaru na wskazane pozycje w magazynie
  • obsługa wózka widłowego jeżeli zostanie to wskazane przez przełożonego

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych 22:00 - 6:00
  • dobrej organizacji pracy, skrupulatności i dokładności

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa
  • karta przedpłacona do wykorzystania na miejscu w kantynie
  • możliwość przejścia na umowę stałą z klientem
  • pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową

Akceptujemy tylko CV z aktualnymi klauzulami:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.