magazynier - operator wózka jezdniowego

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta Pracy Tymczasowej

Opis stanowiska:

  • Kompletacja towaru
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • badania psychotechniczne
  • książeczka Sanitarno – Epidemiologiczna
  • dyspozycyjność (praca na zmiany)
  • oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn

Oferujemy:

  • długookresowa i stabilna praca w ramach umowy cywilno-prawnej
  • wynagrodzenie zależne od wyników w pracy (cztery przedziały płacowe od 11,35 zł aż do 25,68 zł za godzinę)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego

Nr certyfikatu Agencji Pracy Tymczasowej: 10006

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Vital Logistics sp. z o.o. posiada siedzibę w Gliwicach. Przedsiębiorstw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 680PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne