MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA CIĄGNIKOWEGO

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Fabryki Suszarek Electrolux w Siewierzu szukamy osób zainteresowanych pracą na czas określony na stanowisko:

Oferujemy:
- BEZPŁATNY KURS NA OPERATORA WÓZKA CIĄGNIKOWEGO
- Transport do miejsca pracy (z kierunków: Myszków, Koziegłowy, Ogrodzieniec, Zawiercie, Poręba, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa)
- Umowę o pracę bez pośredników na czas określony - bezpośrednio przez Electrolux!
- Uczciwe warunki zatrudnienia
- Pracę w renomowanej firmie
- Doskonałą organizację pracy
- Atrakcyjny pakiet socjalny: m.in. świadczenia świąteczne, dofinansowanie do posiłków oraz do dojazdów autobusami pracowniczymi, możliwość zakupu sprzętu AGD w korzystnych cenach.

Opis stanowiska:
• prace magazynowe
• rozwożenie komponentów na linie produkcyjne

Wymagania:
• Dobra organizacja pracy własnej,
• Logiczne myślenie,
• Umiejętność pracy zespołowej,
• CHĘCI DO PRACY!

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie aplikacji do dnia 25.07. do Działu Rekrutacji Electrolux w Siewierzu - ul. Warszawska 87 lub przesłanie na adres email w temacie wiadomości proszę umieścić nazwę stanowiska: " MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA CIĄGNIKOWEGO”

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Prezentacja firmy

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka