Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK jedna z czołowych firm z branży przetwórstwa rybnego w kraju poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier opakowań

Miejsce pracy : Bydgoszcz, Witebska 63

Region: kujawsko-pomorski

Opis stanowiska:

  • magazynier opakowań,
  • rozładunek dostaw,
  • przyjęcia i wydawanie na produkcję,
  • kontrola ilościowa i dokumentacyjna,
  • ewidencja obrotu w systemie,
  • operowanie wózkiem jezdniowym,
  • praca w systemie 3 zmianowym,

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku magazyniera,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych,
  • posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

Oferujemy:

  • podjęcie pracy od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne programy socjalne dla pracowników,

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku. O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne