Magazynier_okolice Lublina

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej z okolic Lublina – poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Magazynier_ okolice Lublina
Nr ref: mag/MAZZ/2016

Obowiązki:
• Przyjmowanie i wydawanie do magazynu surowców i towarów handlowych
• Magazynowanie przyjętych materiałów
• Kompletowanie towarów do wysyłki
• Załadunek i rozładunek surowców i materiałów
• Bieżąca kontrola rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

Wymagania
• Wykształcenie min. średnie
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• Umiejętność efektywnego wykorzystania czasu pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od sierpnia 2016 do lutego 2017

Oferujemy:
• miłą i przyjemną atmosferę
• umowę o pracę za pośrednictwem naszej Agencji
• zatrudnienie od zaraz

Oferta pracy stałej , nr licencji Agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.