MAGAZYNIER OD ZARAZ – niedaleko granicy! 1200€ na rękę/m-c.

Grupa Ideal

Berlin, zagranica

Miejsce pracy: Berlin

Twoje obowiązki

  • Rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
  • Praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej przy taśmach rozładunkowych
  • Praca według ustalonego grafiku
  • Praca z polskim zespołem

Miejsce pracy: Niemcy (okolice Berlina)

Wynagrodzenie: 1200 EURO na rękę

Klient: GLS lub DPD Niemcy

Wymagania

  • Bardzo dobra sprawność fizyczna
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Stosowanie się do poleceń przełożonego
  • Pozytywne podejście do swoich obowiązków

Oferujemy

  • Zakwaterowanie: mieszkania lub domy: pokoje 3-4 osobowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne i medyczne za granicą
  • Pomoc w organizacji dojazdu
  • Wypłata wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
Grupa Ideal
Grupa Ideal