ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier, Niepołomice

Miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska pracy:

• załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową

• obsługa logistyczna procesów produkcyjnych - zapewnienie właściwego poziomu komponentów na liniach produkcyjnych

• obsługa wózka widłowego

• dbałość o porządek na magazynie

• przygotowanie towarów do wysyłki

• ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej

• bieżąca współpraca z działem produkcji

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe

• aktualne badania psychotechniczne na wózki widłowe

• minimum 0,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

• dokładność, sumienność, rzetelność

• znajomość dokumentacji magazynowej

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat od zaraz

• możliwość związania się z Firmą na stałe

• atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia)

• praca w systemie 3 zmianowym (6-14-22) 4-brygadowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials