Magazynier Niemcy- Nowe miejsca pracy z zakwaterowaniem! Różne lokalizacje!

Grupa Ideal

Kassel, Lipsk, Hanover, Berlin, Drezno, Kerpen, zagranica

Miejsce pracy: Kassel, Lipsk, Hanover, Berlin, Drezno, Kerpen

Szukasz pracy za granicą? Masz doświadczenie w pracy fizycznej? Skorzystaj z wolnych miejsc pracy! Posiadamy różne lokalizacje, znajdź coś dla siebie!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 1200 - 1600 euro na rękę miesięcznie (w zależności od miejsca pracy)
  • Różne lokalizacje: Kassel, Drezno, Lipsk, Berlin, Kerpen, Hanower
  • Zorganizowane zakwaterowanie w 2/3 osobowych pokojach
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Oferujemy pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • Wsparcie polskich brygadzistów i koordynatorów
  • Możliwość poboru zaliczki
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne
  • 50EUR netto premii za polecenie pracownika do pracy
  • 50EUR netto za użytkowanie własnego auta + składki na paliwo od pracowników
  • 100EUR netto premii za pełnienie funkcji kierowcy firmowego busa
  • Pokrywamy w 100% koszty badania medycyny pracy

Zadania:

  • Rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Wymagania

  • Chęć długoterminowej współpracy
  • Sprawność fizyczna
  • Współpraca z kolegami w pracy i po pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Grupa Ideal
Grupa Ideal