Gi Group Sp. z o.o.

Magazynier na nocną zmianę

Miejsce pracy: Duchnice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Warszawa, Błonie, Ołtarzew, Brwinów

Zadania:

  • Przyjmowanie towaru na magazyn
  • Etykietowanie, przygotowanie towaru do wysyłki
  • Wypełnianie dokumentacji magazynowej, kontrola lokalizacji

Wymagania:

  • Gotowość do pracy po 8 h od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-07:00
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie około 3400 zł brutto (podstawa+premie)
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Karty przedpłacone, wyżywienie, multisport, delicomat
  • Stałe godziny pracy, wolne weekendy
  • Miejsce pracy: Duchnice koło Ożarowa Mazowieckiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.