Opis stanowiska pracy

Czołowy producent w branży soków, nektarów, napojów oraz wód mineralnych

– ogłasza nabór na stanowisko:

                                                 MAGAZYNIER NA

                              MAGAZYNIE WYROBÓW GOTOWYCH I SUROWCÓW

Obowiązki:

• transport i składowanie towarów na terenie magazynu

• kontrola odpowiedniej dokumentacji

• transport i składowanie opakowań zwrotnych

• przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości, BHP;

• praca ze skanerem i komputerem

• drobne prace porządkowe

Wymagania:

• książeczka zdrowia („sanepidowska”)

• znajomość pakietu Office

• obsługa komputera na poziomie dobrym

• uprawnienia na wózek widłowy

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

W zamian oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

• możliwość rozwoju i szkoleń,

• stabilne warunki współpracy,

• forma zatrudnienia: pełen etat.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Na podaniu prosimy o dopisanie “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz 883). Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prezentacja firmy

Producent soków, nektarów, napojów, wód mineralnych oraz koncentr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie