Gi Group Sp. z o.o.

Magazynier na jedną zmianę

Miejsce pracy: Święcice, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Ołtarzew, Pruszków, Płochocin, Leszno, Brwinów, Zaborów

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek części samochodowych
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Obsługa skanera i komputera
  • Obsługa wózków widłowych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Kurs uprawniający do obsługi wózków widłowych niskiego składowania
  • Znajomość obsługi komputera
  • Uczciwość, motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w Święcicach (przy trasie Błonie - Ożarów Mazowiecki)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 12-20
  • Płatne nadgodziny
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie od 19 zł brutto/h (około 3200 zł brutto/miesięcznie), możliwe podwyżki
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość przejścia na zatrudnienie wewnętrzne bezpośrednio przez zakład pracy
  • Pracę w miłym, zgranym zespole, w dobrej atmosferze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.