Opis stanowiska pracy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

ZM Henryk Kania S.A z siedzibą w Pszczynie w związku z rozwojem działu poszukują pracowników na stanowiska:

PRACOWNIK MAGAZYNU na działach ekspedycji lub surowca

Zadania:

- załadunek  towaru zgodnie z zamówieniem na magazynach ekspedycyjnych;

- rozładunek towaru dostarczanego przez przewoźnika na magazynach przyjęcia surowca;
- kompleksowe prace związane z obsługą magazynu (wystawianie dokumentów magazynowych, dbanie o właściwe zatowarowanie magazynu )
- dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy,

Wymagania:

- książeczka sanitarno – epidemiologiczna (warunek konieczny),
- doświadczenie w pracy magazynowej co najmniej 1 rok(mile widziane)
- umiejętność dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:
- umowę o pracę; wysokie wynagrodzenia do 4000 zł brutto;
- dobre warunki pracy, posiłki, ubezpieczenia, środki bhp i odzież roboczą;
- szkolenia adaptacyjne, jakościowe, tematyczne oraz nadające uprawnienia;

Z kierunku Żywiec, Oświęcim, Bytom, Żory jest zorganizowany przewóz autokarowy na każdą zmianę.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926).

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców