Magazynier Mysłowice od zaraz !

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mysłowice

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 20

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.
Szukamy osoby chętnej do pracy jako
MAGAZYNIER - Pracownik kompletacji towaru
Mysłowice

Nr ref: MG/Mysłowice

Obowiązki:

-Kompletacja towaru
- porządkowanie i sortowanie towaru na magazynie;
- przygotowywanie i wydawanie towaru do wysyłki;

Wymagania:

-zapał do pracy;

-punktualność, dokładność;

Oferujemy:

- elastyczny grafik

-umowę zlecenie (dla osób nieuczących się zlecenie z ZUS);

-pracę w zgranym zespole w miłej atmosferze;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst
jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.