Magazynier / Magazynierka

Miejsce pracy: Kraków, Al. Jana Pawła II

W związku z rozwojem działalności firmy do oddziału w Krakowie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magazynier/ Magazynierka.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • Właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym/ 4- brygadowym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.