Magazynier (m/k)

Trenkwalder

Legionowo, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legionowo
Obowiązki:
  • rozładunek oraz przyjęcia surowców do magazynu (w tym jego kontrola),
  • kontrola stanów magazynowych oraz identyfikowanie niedoborów,
  • zapewnienie prawidłowego składowania towaru w magazynie,
  • wydawanie surowców zgodnie z planem produkcyjnym,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • udział w inwentaryzacji,
  • współpraca z działem produkcji oraz działem kontroli jakości,
  • przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • minimum rok doświadczenia w pracy w magazynie wysokiego składowania,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, w ruchu ciągłym,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę - NIE przez agencję,
  • miejsce pracy: Legionowo
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity,
  • bezpłatny dojazd do pracy z okolicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy