Magazynier lub Pracownik przyjęć magazynowych - praca z ks. sanepid, bez uprawnień na wózki widłowe

ID Logistics Polska S.A.

Rokszyce k. Piotrkowa Trybunalskiego, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- kompletacja zamówień (magazynier)

- sumienne i terminowe przygotowywanie dostaw (magazynier)

- dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc na magazynie (magazynier)

- przyjmowanie dostaw do magazynu (pracownik przyjęć)

- kontrola stanu towarów przyjmowanych i dokumentacji (pracownik przyjęć)

- porównywanie zgodności stanu faktycznego towarów i opisu zamówień (pracownik przyjęć)

- bieżąca aktualizacja systemu danych logistycznych

- współpraca między sekcjami przyjęć, przygotowania towaru i wysyłek

Wymagania

- książeczka sanepidowska (warunek konieczny, możliwość uaktualnienia książeczki na koszt pracodawcy)

- uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane, w przypadku braku uprawnień pracodawca zapewnia przeszkolenie)

- umiejętność pracy w zespole

- sumienność

- dyspozycyjność (praca na 3 zmiany)

Oferta

- umowę o pracę na pełen etat

- atrakcyjny system nagród

- atrakcyjny pakiet grupowego ubezpieczenia

- rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

- 3-zmianowy system pracy

- terminowa wypłata wynagrodzenia

- miejsce pracy - Rokszyce II, 97-371 Wola Krzysztoporska

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji