Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się grupa OK Medical Systems wyłączny przedstawiciel firmy SAMSUNG w zakresie aparatury medycznej RTG i USG zatrudni do centralnego serwisu w Poznaniu osobę na roczną praktykę:

Magazynier /Logistyk - Praktyka

Praktyka odbywa się w pełnym wymiarze etatowym.
Osoba odbywająca praktykę na tym stanowisku będzie mogła zapoznać się z gospodarką magazynową: przyjęciami i
kontrolą dostaw towarów, składowaniem, kompletacją dostaw rentgenów i ultrasonografów, realizacją zleceń wysyłkowych w tym sklepu,
internetowego.
Po odbyciu praktyki istnieje możliwość zatrudnienia w ramach stałej umowy.

Oferujemy :
- stabilną pracę w młodym zespole
- samodzielne stanowisko
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :

- pełnej dyspozycyjności
- wykształcenia wyższego logistycznego lub technicznego (może być w trakcie) również studia zaoczne.
- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
- dobrej organizacji pracy
- dokładności i systematyczności
- znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym
- prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

XYLION Medical Systems - spółka powstała w odpowiedzi na potrzeby... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka