Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z doświadczeniem do zorganizowania i realizowania pracy magazynu:
- Przyjmowanie dostaw
- Logistyka wewnątrz magazynowa (magazyn półkowy)
- Szykowanie przesyłek (realizacja zleceń ze sklepu internetowego, zleceń hurtowych)
- Rozpatrywanie reklamacji
- Praca w programie Subiekt GT
- Nadzór nad stanami magazynowymi
- Współpraca z firmami przewozowymi (PP, Kurierzy, etc)
- godziny pracy Pn-Pt 9-17

Wymagania

- uczciwość i sumienność
- doświadczenie i zrozumienie specyfiki firmy handlowej oraz sklepu internetowego
- biegła obsługa Subiekt GT plus obsługa panelu IAI lub podobny sklepowy
- biegła znajomość Excela, programów biurowych, urządzeń biurowych
- komunikatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji

Prezentacja firmy

Łódzka firma zajmująca się importem, produkcją i dystrybucją mark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie