Magazynier Łódź-Górna z uprawnieniami na wózki

Wit Sp. j.

Łódź, 93-350, łódzkie

Opis stanowiska pracy

„WIT” jest wiodącym dystrybutorem wyrobów kosmetycznych w Polsce.
Sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier/ Magazynierka

Miejsce pracy: Łódź (dzielnica Górna)

Od kandydatów/-tek oczekujemy:
-sumienności i chęci do pracy,
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-posiadania uprawnień na wózki widłowe,
-czynnego prawa jazdy kat.B

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
Prosimy przesyłać CV z dopisaną klauzulą o ochronie danych osobowych oraz nazwą stanowiska pracy, na które Państwo aplikujecie.

Prezentacja firmy

„WIT” to importer i dystrybutor, dostawca kosmetyków do ponad 2 t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka