Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. W Polsce posiadamy 12 oddziałów, które współpracują tylko z rzetelnymi Pracodawcami.
Nasi Partnerzy stawiają na nieustanny rozwój firmy oraz stwarzanie przyjaznych warunków pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Osób na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:

Wykonywanie prac magazynowych:

- obsługa wózka widłowego
- rozładunek i załadunek przesyłek

Oferujemy:

- umowę o pracę
- system wynagrodzenia: podstawa + premie
- możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie
- długoterminową współpracę z możliwością rozwoju zawodowego oraz awansu
- pracę od poniedziałku do piątku / w wymiarze 8 h dziennie.

Cv prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu lub złożyć osobiście w naszym biurze ul. Śniadeckich 21 w Bydgoszczy.

Miejsce pracy: Lisi Ogon / Bydgoszcz

(Istnieje możliwość dojazdów z Bydgoszczy (centrum) do - Lisi Ogon - samochodem z innymi pracownikami / koszt transportu rozłożony na kilku Pracowników).

Nr rej. Agencji 5169.

Wymagania

- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

- aktualne badania psychotechniczne

- uprawnienia na wózki widłowe

- minimum pół roku doświadczenia zawodowego na stanowisku
magazyniera z obsługą wózków widłowych

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
System wynagrodzenia: podstawa + premie
Branża / kategoria:
Praca Inne