Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek towaru
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • obsługę wózków widłowych i innego sprzętu magazynowego
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy w dziale

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

  • stałe zatrudnienie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole
  • pełną opieką kadrowo-adminiatrscyjną

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis