MAGAZYNIER - KOMPLETACJA TOWARU

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

-kompletacja zamówień przy pomocy skanera/kolektora (bez konieczności obsługi wózka widłowego)
-przygotowywanie zamówień do wysyłki

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsze 3 miesiące na umowę zlecenie)
-wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy
-pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym;
-mozliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Wymagania

-gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
-dobry dojazd na ul. Graniczną
-chęć do pracy, sumienność i dokładność
-mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
-gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne