Magazynier - Kompletacja Towaru

Biznes Partner Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491, dla swojego Klienta , zatrudni na stanowisko:

MAGAZYNIER - KOMPLETACJA TOWARU

Miejsce pracy: ŁÓDŹ - BAŁUTY - TEOFILÓW

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień,
  • rozmieszczenie towaru w magazynie,
  • praca ze skanerem.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • dokładność i samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • dobra organizacja pracy,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),
  • atrakcyjną stawkę godzinową + PREMIE za obecność i wydajność w pracy,
  • posiłek regeneracyjny,
  • szkolenie na wózki unoszące na miejscu,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta po 3-miesiącach pracy przez APT.

CV prosimy przesyłać za pomoca przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że BIZNES PARTNER SP. Z O.O. chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez BIZNES PARTNER SP. Z O.O. dostępne są pod adresem: https://biznespartner.com/rodo/

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie