Magazynier/ Komisjoner - OD ZARAZ

HR Investment Sp. z o.o.

Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER / KOMISJONER

Miejsce pracy: Berlin

Zakres obowiązków:

  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem (praca ze skanerem)
  • Współpraca z innymi działami
  • Obsługa elektrycznego wózka paletowego
  • Dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową w oparciu o niemiecki kodeks pracy
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (1 i 2 zmiana)
  • Wynagrodzenie wypłacane w EURO (podstawa + dodatki za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych)
  • Bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych lub elektrycznych wózków podnośnikowych - WARUNEK KONIECZNY
  • Zaświadczenie o niekaralności - WARUNEK KONIECZNY
  • Poczucie odpowiedzialności, motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (1. i 2. zmiana) i nadgodzin
  • Punktualność, dokładność, rzetelność
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ OD ZARAZ

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji