Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier – kobiety i mężczyźni / bezpłatny transport

Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne, Sady, Rokietnica, Przeżmierowo

Szukasz pracy od zaraz?
Jesteś zorganizowany i sumienny?
Lubisz pracę w zespole?
Potrafisz obsługiwać komputer?

Tak? To świetnie! Mamy pracę dla Ciebie!

Zadania

Zakres obowiązków obejmuje procesowanie i monitorowanie międzynarodowych przesyłek kurierskich, rozładunek i załadunek przesyłek z transportów oraz wprowadzanie informacji do systemu.

Oferujemy

Pracując z nami, zyskujesz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz możliwość ustalenia nadgodzin. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - 2715 zł brutto/m-c oraz premię do 20%. Zapewniamy również bogaty pakiet socjalny, w tym darmowe posiłki, wczasy pod gruszą, bony świąteczne. Możesz także skorzystać z bezpłatnego transportu do pracy z Poznania i okolic.
Dodatkowo wdrożymy Cię w obowiązki, przeprowadzimy szkolenie przygotowawcze oraz zapewnimy Ci opiekę koordynatora personalnego.

Jeśli szukasz miejsca do rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, to świetnie trafiłeś!

Wyślij już teraz swoje CV!
Pamiętaj - czekamy na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.