magazynier-kierowca

Cerstyl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Magazynier-Kierowca

ZADANIA
Praca w magazynie płytek ceramicznych i armatury
Rozwożenia towaru samochodem ciężarowym 12 ton (ładowność 6 ton)

WYMAGANIA

Uprawnienia na wózki widłowe
Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
Operatywność, uczciwość i dokładność
Mile widziana znajomość branży płytek i armatury
Kategoria prawa jazdy C
Ważna karta kierowcy
Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

OFERUJEMY
Praca stała - na umowę o pracę.
Lokalizacja magazynu – Poznań, Obornicka

OCZEKUJEMY
Przesłania CV ze zdjęciem oraz podania informacji o spełnieniu wymagań magazyniera i kierowcy C.

Wymagania

Kategoria prawa jazdy C - ważna karta kierowcy

Prezentacja firmy

CERSTYL zajmuje się profesjonalnym doradztwem, doborem i sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców