In Temporis Polska Sp. z o.o.

Magazynier_kierowca

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka

Dla naszego Klienta- firmy handlowej z branży narzędziowe- PILNIE poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER- KIEROWCA

Nr ref: MAG_KIER/LUB/2014

Obowiązki:

• przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie;

• prawidłowe prowadzenie dokumentacji magazynowej;

• inne prace magazynowe;

• udział w okresowych inwentaryzacjach;

• rozwożenie towaru do klientów.

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie;

• doświadczenie na podobnym stanowisku;

• dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie;

• uczciwość, dbałość o powierzone mienie;

• znajomość obsługi komputera;

• czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów samochodowych;

• dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów w teren (w godzinach pracy).

Klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie maksimum do 4 kwietnia

Oferta pracy stałej, licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.