magazynier - kierowca

ProOffice.net

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- przyjmowanie i kontrola ilościowo-jakościowa dostaw do magazynu
- kompletacja i wydawanie towarów
- dbanie o porządek w magazynie
- inne prace magazynowe
- zapewnienie sprawnego i bezpiecznego transportu produktów do klienta

Wymagania

-wykształcenie średnie lub zawodowe

-min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

-prawo jazdy kat.B, doświadczenie min 3 lata w prowadzeniu samochodów dostawczych

-znajomość topografii Krakowa i oklic

-dyspozycyjność

-niekaralność

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie swojego:

- CV ze zdjęciem;

W przesłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w aspekcie realizacji procesu rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi warunki określone w niniejszym ogłoszeniu.

Rozpatrujemy tylko aplikacje nadesłane przez serwis infoPraca

Prezentacja firmy

usługi zaopatrzeniowe B2B w materiały niezbędne do bieżącej dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 300PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia motywacyjno-uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Logistyka