Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko MAGAZYNIER - KIEROWCA.

Do obowiązków należeć będzie:

  • obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek beczek i palet),
  • przyjmowanie surowca i materiałów składowanych w magazynach,
  • przygotowywanie i wydawanie do wysyłki zamówień drobnicowych i paletowych,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • nadzorowanie i analiza stanów magazynowych,
  • utrzymywanie porządku w magazynach,
  • dostawa/odbiór zamówionego towaru

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat.B (warunek konieczny),
  • prawo jazdy kat.C, karta kierowcy, zaświadczenie na przewóz rzeczy będzie niewątpliwym atutem,
  • uprawnienia na operatora wózków widłowych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość zasad FIFO, LIFO i innych podstawowych zagadnień z zakresu magazynowania,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilną pracę w ciekawej branży,

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w młodym i zgranym zespole,

  • bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Prezentacja firmy

Pasieka Sp. z o.o. to 70 lat tradycji i doświadczenia w branży pszczelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie