Magazynier - Kierowca (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

A-trybut-Polski HR S.A.

Szaflary, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych.
A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Magazynier-Kierowca
Oferta dedykowana osobom z niepełnosprawnością

Miejsce pracy: Szaflary

Zakres obowiązków:

• transport towarów samochodem dostawczym o ładowności do 3,5 tony
• rozładunek i załadunek pojazdów
• właściwe składowanie towarów na magazynie

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę o pracę - pełny etat

Wymagania

• posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności
• prawo jazdy kat. B
• uprawnienia na wózki widłowe
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne