Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0371

Obowiązki:

PRZYGOTOWYWANIE ZAMÓWIEŃ, PRZYJMOWANIE PRODUKCJI, WYDAWANIE TOWARU, ROZŁADUNEK SAMOCHODÓW, ZAŁADUNEK SAMOCHODÓW

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
  • Prawo jazdy kat. B
  • prawo jazdy kat B
  • obsługa programu Microsoft
  • magazynier z obsługą wózków jezdniowych

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : komunikatywność, punktualność, otwartość na nowe wyzwania [Inne] : WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA MAGAZYNIE ORAZ OBSŁUGA WÓZKÓW WIDŁOCYH - 4 lata

Miejsce pracy: Lubelska 48B, 23-235 Annopol, powiat: kraśnicki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 4

Wymagane dokumenty: kontakt z racodawcą telefoniczny 609 045 334 lub CV przesyłać na adres e-mail biuroledpol@op.pl lub składać osobiście Annopol ul. Lubelska 48B

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy