magazynier - kierowca wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielsko - Biała, śląskie

Szukasz pracy w firmie produkcyjnej? Chcesz żeby przyszły pracodawca miał ugruntowaną pozycję na rynku? Chciałbyś/ abyś podjąć pracę u Pracodawcy, który cieszy się dobrą opinią wśród pracowników? Zgłoś się do Randastad! Dla naszego Klienta, firmy COOPER STANDARD POLSKA SP. Z O.O, specjalizującej się w wytłaczaniu i wykańczaniu uszczelnień gumowych, poszukujemy osób na stanowisko

Nr ref.: 34163
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Zakres obowiązków:

• prawidłowy rozładunek materiałów i załadunek produktu końcowego
• terminowe zaopatrzenie gniazd produkcyjnych w materiały/opakowania
• sporządzanie dokumentów przyjęcia i wydania surowców na produkcję
• dbałość o powierzony sprzęt transportowy oraz inny sprzęt magazynowy
• utrzymanie porządku w obszarach magazynowych
• wydawanie oraz przyjmowanie na bieżąco opakowań oraz wyrobów gotowych (skanowanie etykiet)
• odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych z systemem SAP
• utrzymywanie standardów 6S

Oczekiwania:

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem elektrycznym
• mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
• dyspozycyjność do pracy w systemie IV-brygadowym lub III-zmianowym
• rzetelność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
• punktualność, systematyczność

Oferta:

• możliwość długofalowej współpracy z Klientem
• stawka godzinowa: 14,60 zł brutto
• atrakcyjny system premiowania: premia frekwencyjna 510 zł brutto, produkcyjna 450 - 500 zł brutto, dodatek za zmieniony harmonogram 400 zł brutto
• możliwość rozwoju zawodowego
• umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)