magazynier- kierowca kat. B

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kobiór, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży handlowej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 23901
Praca stała
Lokalizacja: Kobiór

Zakres obowiązków:
  • dostarczanie zamówionego towaru kontrahentom krajowym i zagranicznym
  • załadunki i rozładunki samochodów, kontenerów
  • prace na magazynie
  • przyjmowanie dostaw, przygotowanie i wydawanie towaru
  • prace porządkowe
  • tworzenie dokumentacji magazynowej i handlowej
  • pobieranie gotówki na trasie od klientów

Oczekiwania:
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózki widłowe elektryczne
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu MS Office i środowiska Windows
  • skrupulatność, uczciwość, zaangażowanie

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)