Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy
w Centrali w Katowicach na stanowisku

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

Prace związane z kompletacją zleceń, rozładunkiem, załadunkiem
Prawidłowe zabezpieczenie towarów
Prawidłowe oznakowanie towarów
Prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie
Odpowiedzialność za ład, porządek i bezpieczeństwo na swoim stanowisku pracy.

Oferujemy:
Pełną wyzwań pracę w młodym dynamicznym zespole
Wynagrodzenie stale i zmienne odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
Możliwość rozwoju osobistego i awansu zawodowego
Nowoczesne narzędzia pracy

Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub średnie
Min. 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku
Dyscyplina, zaangażowanie, orientacja na cele i lojalność wobec Pracodawcy
Praktyczna wiedza z zakresu zwyczajów i technik magazynowania
Wzorowa organizacja pracy
Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Prezentacja firmy

PPH Temar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne