MAGAZYNIER -KALISZ

OTTO Work Force

Kalisz, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kalisz

W związku z projektem rekrutacyjnym prowadzonym dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

MAGAZYNIER

Nr Ref: BK/DV/2015

Zadania na stanowisku pracy:

- załadunek i rozładunek pojazdów;
- prace magazynowe;

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
- stawka godzinowa: 12,00 zł brutto/h
- praca w tygodniu i w soboty;
- miejsce zatrudnienia: Kalisz;
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Wymagania:
-mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
-sprawność i siła fizyczna
-dyspozycyjność;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.