Magazynier/ ka środków ochrony osobistej

Work Service Express.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukuje osób na stanowisko :

Magazynier/ka środków ochrony osobistej
Miejsce pracy: Gliwice (Strefa ekonomiczna)

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne
• znajomość dokumentacji i procedur magazynowych
• mile widziana znajomość j. angielskiego
• zdolności organizacyjne pracy własnej
• współpraca, umiejętność podejmowania decyzji
• obsługa komputera
• prawo jazdy kat. B
• uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem.

Obowiązki:
• prowadzenie dokumentacji indywidualnych kart przydziału środków ochronny osobistej
• prowadzenie ewidencji stanów magazynowych
• obsługa klienta wewnętrznego
• wydawanie odzieży roboczej
• wprowadzanie danych do systemu
• umiejętność sprawowania kontroli nad magazynem
• utrzymywanie porządku w magazynie

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
• praca w systemie 2-zmianowym;
• stabilne zatrudnienie;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• pracę w miłej atmosferze;
• kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.