Magazynier/ka Parzniew k. Pruszkowa

Jaga Temp Sp. z o.o.

Pruszków , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- rozładunek, załadunek towaru;

- komplementacja zamówień;

- inne czynności magazynowe;

- gotowość do pracy zmianowej w systemie ciągłym.

Wymagania

- motywacja i chęć do pracy;

- mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej, ale nie jest to warunek konieczny;

- dyspozycyjność do podjęcia pracy;

- uprawniania do obsługi wózków widłowych i aktualna książeczka Sanepid będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji z branży FMCG;

- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy o pracę na rok,
a następnie umowa na czas nieokreślony;

- regularne wynagrodzenie wypłacane na czas;

- bogaty pakiet socjalny, m.in. zapewnienie posiłków w ciągu dnia pracy;

- atrakcyjny system premiowy;

- przygotowanie do pełnienia obowiązków przez wcześniejsze 6 tygodniowe szkolenie

płatne w ramach wynagrodzenia miesięcznego + delegacji;

- pracę w nowoczesnym magazynie;

- zorganizowany dowóz do miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV na adres mailowy.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców