In Temporis Polska Sp. z o.o.

Magazynier/ka Łódź

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca dla studenta

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier/ magazynierka

Obowiązki:

*segregacja towaru
*kompletacja zamówień
*zlecenia pomocnicze

Wymagania:

* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
*podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

*STAKWA GODZINOWA+PREMIE
*stabilne zatrudnienie
*PRACA NA 2 ZMIANY PO 8H, od poniedziałku do piątku
*praca w weekendy TYLKO dla chętnych- więcej płatne

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
Zachęcamy do przesyłania aplikacji przez studentów.

Wymagamy minimalnego doświadczenia w pracy na magazynie.

Prosimy o wysyłanie CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.