magazynier/-ka/hurtownia farmaceutyczna/cały etat

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

 Dla naszego Klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 29910
Praca stała
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie leków do wysyłki
  • prace pomocnicze na magazynie

Oczekiwania:
  • osoby chętne podjąć pracę na cały etat
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • sumienność, odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę
  • pracę w godzinach: 8-16, 11-19 oraz 19-3
  • praca na pełen etat
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • po 3 miesiącach zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • praca w młodym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)