magazynier/-ka ( 1 zmiana )

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta. poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 25882
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:

 - przyjęcie towaru

 - kontrola jakościowa oraz ilościowa przyjętego towaru

 - przygotowanie wysyłek

 - rozwożenie materiału na terenie magazynu

Oczekiwania:

 - doświadczenie na podobnym stanowisku

 - uprawnienia na wózki widłowe

 - znajomość pakietu MS Office ( Exel )

Oferta:

 - współpraca w ramach umowy o pracę

 - zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 - po okresie próbnym możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta

- atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)