Magazynier / jedna zmiana od godz. 6:00 do 14:00 / wolne weekendy

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Dlaczego warto:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2690 zł brutto/m-c oraz premia w kwocie około 400 zł brutto
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • praca w tygodniu od poniedziałku do piątku - weekendy zawsze mamy wolne
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zadania:

  • rejestracja przesyłek urządzeniem skanującym
  • zabezpieczanie uszkodzonych kartonów
  • rozładunek i załadunek kurierskich aut dostawczych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00 oraz 5:30-13:30
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Otwórz się na współpracę z nami i wyślij już dziś swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.