Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier – godziny poranne

Zadania na stanowisku:
- prace porządkowe w magazynie,
- ustawianie pustych koszty po przesyłkach,
- układanie palet i przesyłek w wyznaczone miejsca,
- układanie materiałów eksploatacyjnych.

Oferujemy:
- umowę zlecenie ze składkami ZUS,
- pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach: 7:00-15:00,
- zatrudnienie od zaraz z możliwością podjęcia długoterminowej współpracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami oraz że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wymagania

- niekaralność,
- dyspozycyjność,
- doświadczenie w pracy w charakterze pracownika magazynowego – mile widziane.

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji