Magazynier (GARWOLIN)

OTTO Work Force

Łuków, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łuków

Agencja Pracy OTTO Polska poszukuje dla swojego klienta z branży kosmetycznej pracownika magazynowego.
Miejsce pracy: Garwolin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- skanowanie pobieranego towaru urządzeniem elektronicznym,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów
- kontrola zawartości półek na stacjach,
- segregowanie paczek.
WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- podstawowa znajomość obsługi komputera,
- rzetelność,
- pełna dyspozycyjność
OFERUJEMY :
- pracę w oparciu o umowę o pracę,
- stawka 11 zł/h brutto + premia
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.”
OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.