Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych i chętnych kandydatów, do pracy na magazynie w centrum dystrybucyjnym.

Praca na dziale Emballage

Lokalizacja: Amsterdam

Obowiązki: czyszczenie, sortowanie i układanie skrzynek (po napojach, alkoholach) ale tez prace ogólno magazynowe.

Oferta pracy nie jest kierowana do par

Wymagania

  •  min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  •  motywacja oraz chęci do pracy,
  •  prawo jazdy kat b

Oferujemy

•    stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
•    pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika,
•    załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem,
•    odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
•    dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego
•    możliwość długotrwałej współpracy,
•    opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
•    atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową ,
•    cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
•    dodatek wakacyjny i urlopowy,
•    dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy