magazynier ds. kompletacji towaru

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku

Nr ref.: 24384
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa skanera
  • stosowanie się do obowiązujących przepisów BHP

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka sanepidu
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • minimum 3 miesiące doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej
  • praca w systemie trzyzmianowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)