Magazynier - DPD Polska odz. Konstancin Jeziorna

Trainers Team

05-520 Konstancin Jeziorna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie wpierała zespół w następujących zadaniach:

  • rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie,
  • przyjmowanie i wydawanie frachtów kurierskich.
  • Organizowanie pracy własnej i grupy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i ppoż., zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska.
  • Planowanie oraz sterowanie zapasami magazynowymi.
  • Kompletowanie towarów oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu.
  • Posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów.
  • Posługiwanie się dokumentacją magazynową, instrukcjami składowania i transportu
  • Obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych.
  • Gospodarowanie opakowaniami.
  • Bieżące monitorowanie zapasów magazynowych z uwzględnieniem asortymentu oraz terminów przechowywania materiałów.

Mile widziane osoby z Konstancin Jeziorna, ponieważ praca jest w godzinach  7.30-11.30 oraz 15.00-19.30

Wymagania

  • odpowiedzialności i uczciwości,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności,
  • dokładności, sumienności i rzetelności.
  • dobra obsługa komputera oraz pakietu Office
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • brak nałogów
  • prawo jazdy kat. "B"

Prezentacja firmy

Trainers Team to grupa trenerów praktyków, posiadających kilkuset... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące / Po okresie próbny na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Logistyka