Magazynier -Dorób do studiów

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego zakład zlokalizowany jest w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-przyjmowanie, układanie i wydawanie towaru
-komisjonowanie towarów w/g zapotrzebowania na wysyłkę
-pracę ze skanerem

Oferujemy:

-umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
-dojazd darmowym autobusem z centrum Wrocławia (Dworzec PKS, ul. Hallera)
-możliwość rozwoju z renomowaniej Firmie
-pracę w przyjaznym zespole w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której liczą się partnerskie relacje oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów,
-kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

-doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
-gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka