magazynier do magazynu części zamiennych- bez uprawnień !!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Nr ref.: 10071
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • obsługa magazynu :
  • przyjmowanie / wydawanie części
  • wprowadzenia nowych  części do magazynu

Oczekiwania:
  •  wykształcenie minimum średnie , mile widziane średnie techniczne
  •  mile widziana znajomość programów SAP , MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • dodatek za pracę w systemie 4 zmianowym
  • praca w miłej atmosferze
  • bezpłatny parking dla pracowników

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)